Резултати са такмичења из физике- Шести разред

Име и презиме

Осн. школа (скратити)

Место

Зад.1

Зад.2

Зад.3

Зад.4

Зад.5

Ук.

Матеја Оташевић

Д.Максимовић

Прибој

20

20

20

20

14

94

Злата Стефановић

С.Чоловић

Ариље

13

20

20

20

16

89

Александар Николић

П.Лековић

Пожега

20

20

20

20

2

82

Нина Цвијовић

Е.Остојић

Пожега

20

20

5

20

14

79

Михаило Томашевић

I.О.Ш.Каљ Петар II

Ужице

20

20

20

2

13

75

Јања Радоичић

I.О.Ш.Каљ Петар II

Ужице

20

20

20

4

10

74

Јанко Стокић

Е.Остојић

Пожега

20

20

20

4

9

73

Ненад Скоковић

Д.Јерковић

Ужице

13

20

20

2

14

69

Никола Драгутиновић

Б.Буха

Пријепоље

20

20

8

6

14

68

Невена Бајчетић

С.Град

Ужице

20

14

0

15

12

61

Вања Димитријевић

Д.Јерковић

Ужице

20

20

0

4

15

59

Сања Васовић

Н.Матић

Ужице

5

0

20

20

14

59

Амина Рустемовић

Д.Максимовић

Прибој

20

0

20

8

10

58

Нина Митровић

Мито Игумановић

Косјерић

20

0

20

4

14

58

Стефан Јевтић

Д.Јерковић

Ужице

20

0

20

5

13

58

Данило Стоковић

Е.Остојић

Пожега

13

0

20

4

20

57

Кенан Каћевац

С.Марковић

Сјеница

0

20

20

0

13

53

Драган Шуљагић

I.О.Ш.Каљ Петар II

Ужице

0

20

20

2

9

51

Александар Софијанић

С.Чоловић

Ариље

0

20

20

5

2

47

Василије Вуковић

Душан Јерковић

Ужице

10

0

20

2

14

46

Божидар Стевановић

С.Чоловић

Ариље

20

0

20

4

0

44

Нина Томић

Мито Игумановић

Косјерић

0

20

5

4

14

43

Анастасија Којадиновић

Б.Радичевић

Прибој

0

0

20

6

14

40

Павле Кадијевић

Р.Павићевић

Бајна Башта

0

20

5

3

12

40

Милош Пантовић

Д.Туцовић

Чајетина

13

0

20

2

4

39

Игор Јовановић

Д.Јерковић

Ужице

0

0

20

6

13

39

Богдан Ковчић

С.Град

Ужице

0

20

0

3

16

39

Ена Савељић

С.Сава

Бајна Башта

20

0

0

4

14

38

Анастасија Станковић

I.О.Ш.Каљ Петар II

Ужице

0

20

3

2

9

34

Лазар Радовановић

Мито Игумановић

Косјерић

0

0

20

0

10

30

Неда Васиљевић

I.О.Ш.Каљ Петар II

Ужице

10

0

5

4

10

29

Ана Млађеновић

Живко Љујић

Нова Варош

10

0

0

8

9

27

Андрија Радовић

Мито Игумановић

Косјерић

0

0

7

4

13

24

Амсал Рожајац

В.П.Валтер

Пријепоље

0

0

20

4

0

24

Милица Иркић

Н.Матић

Ужице

0

20

0

0

4

24

Дејан Пушица

В.П.Валтер

Пријепоље

0

0

20

0

4

24

Дуња Марић

Мито Игумановић

Косјерић

0

0

2

2

14

18

Мина Јанковић

Н.Матић

Ужице

0

0

0

4

14

18

Иван Милосављевић

Д.Максимовић

Прибој

0

0

3

4

10

17

Борис Лангура

Д.Јерковић

Ужице

0

0

1

0

13

14

Урош Гавриловић

С.Сава

Бајна Башта

0

0

0

0

14

14

Аделиса Халиловић

М.Баковић

Пријепоље

0

0

2

0

12

14

Лука Богићевић

Д.Јерковић

Ужице

0

0

2

0

11

13

Далида Мехонић

М.Стиковић

Пријепоље

0

0

6

2

0

8

 

                                      Резултати са такмичења из физике- Седми разред

 

Име и презиме

Осн. школа

Место

Зад.1

Зад.2

Зад.3

Зад.4

Зад.5

Ук.

Петар Поповић

Краља Петра Другог

Ужице

20

20

16

19

20

95

Јована Смиљанић

Краља Петра Другог

Ужице

20

20

20

13

20

93

Марија Пејовић

Д.Максимовић

Прибој

20

20

6

20

20

86

Радован Гордић

Г.Друловић

Нова Варош

5

20

18

20

20

83

Јован Ћосовић

С.Секулић

Ужице

20

20

10

6

10

66

Анђела Продановић

Н.Матић

Ужице

20

20

4

0

20

64

Сара Вучићевић

С.Секулић

Ужице

20

0

6

20

5

51

Филип Комарица

С.Секулић

Ужице

20

8

0

0

20

48

Никлина Новаковић

В.П.Валтер

Пријепоље

20

12

10

0

6

48

Стефан Стјепић

С.Град

Ужице

20

2

0

5

15

42

Јана Драгутиновић

Д.Максимовић

Прибој

20

2

0

10

10

42

Матија Јовановић

С.Секулић

Ужице

15

0

6

0

20

41

Недељко Љујић

С.Сава

Пријепоље

20

20

0

0

0

40

Јован Максимовић

Н.Матић

Ужице

8

20

0

0

10

38

Мина Ерић

Е.Остојић

Пожега

20

0

4

0

10

34

Лука Стојанић

М.Игумановић

Косјерић

16

12

0

0

0

28

Јована Чегањац

Д.Јерковић

Ужице

13

10

2

0

3

28

Лука Главоњић

Д.Рајић

Бистрица

20

4

0

0

4

28

Стеван Бјелић

В.П.Валтер

Пријепоље

20

4

0

0

0

24

Никола Басуровић

А.Дејовић

Ужице

2

18

0

0

2

22

Милинко Милетић

М.Игумановић

Косјерић

6

2

10

0

1

19

Граца Берат

С.Марковић

Сјеница

5

2

0

0

4

11

Богдан Симовић

Д.Максимовић

Прибој

0

2

0

0

2

4

 

                                         Резултати са такмичења из физике - Осми разред

 

Име и презиме

Осн. школа

Место

Зад.1

Зад.2

Зад.3

Зад.4

Зад.5

Ук.

Петар Дамјановић

Н.Матић

Ужице

20

20

20

20

12

92

Јован Јанковић

Р.Павићевић

Бајна Башта

20

20

10

20

20

90

Ерсан Смаиловић

В.П.Валтер

Пријепоље

20

20

12

20

6

78

Јован Ивановић

С.Сава

Бајна Башта

20

20

0

20

6

66

Павле Смиљанић

Краљ.Петар.Други

Ужице

20

20

0

20

6

66

Лука Трипковић

Краљ.Петар.Други

Ужице

10

20

6

20

6

62

Матија Петровић

С.Чоловић

Ариље

20

20

0

20

0

60

Емир Сарачевић

С.Марковић

Сјеница

1

20

2

20

6

49

Ђорђе Савић

С.Чоловић

Ариље

2

20

20

0

6

48

Харис Долмагић

Ж.Љујић

Нова Варош

20

20

4

0

3

47

Миња Чанчаревић

П.Лековић

Пожега

3

19

4

20

0

46

Андрија Петровић

Н.Матић

Ужице

20

20

3

0

0

43

Огњен Милићевић

С.Чоловић

Ариље

1

20

2

0

0

23

Милица Јанковић

С.Марковић

Сјеница

1

4

0

0

0

5

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com