Још једно јато 🕊️🕊️🐦птица,наших,осмака,одлеће из ОШ “ Живко Љујић“.Однеговали су их њихови учитељи Снежана Васиљевић,Дијана Аврамовић, Љиљана Мијовић и Гордана Јаковљевић,а наставиле њихове одељењске старешине: Бојана Меловић, Снежана Ћирушић,Никола Планинчић и Радојка Милетић. Нека дарују свом граду и отаџбини снагу знања и младости, нек ходају усправно по широким и стрмим путевима живота, чувајући своје порекло и идентитет. Осмаци, срећно и храбро!

Истражи више:

,, Лета петнаестог“

📖🗞️Арјанин рад из српског језика 8/1 наставница Бојана Меловић 🗞️📖📚

🍁❤️👭🍂

🍂🍁❤️На крају Дечију недељу у другом разреду обогатио је дечији песник Роберт Такарич из Суботице са збирком песама,,УПОМОЋ! ИЗГЛЕДА ДА САМ СЕ ЗАЉУБИЛА“❤️❤️👭Хвала свима, у школи, који су учествовали у