На Општинском такмичењу за најбољу дечју каракатуру 8 наших ученика је остварило пласман на Републичко такмичење, у Београду.
Ученицима и наст.Милки честитамо и желимо пуно успеха у даљем такмичењу!








На Општинском такмичењу за најбољу дечју каракатуру 8 наших ученика је остварило пласман на Републичко такмичење, у Београду.
Ученицима и наст.Милки честитамо и желимо пуно успеха у даљем такмичењу!








🥅🥅🤾♂️ ЧЕСТИТКЕ И НАГРАДЕ🤾♀️🤾♀️ Они су спотисти, пред њима је сјајна будућност. 🏀 Ученици наше школе освојили су ПРВО место на регионалном такмичењу у рукомету победивши ученике ОШ,, Вук Караџић“из
Још једна генерација првака крочила је у ОШ „Живко Љујић“. Остају деца, али постају ђаци; уз игру и разоноду појављује се усвајање слова, рачунских операција, домаћи задаци. Изазов за све,