🧥👢👕,, Ко чини мала добра дела, учиниће и велика кад може“. 👢👔🧥
Доброчинство и хуманост.

Хуманитарна акција – „УЗМИ или ОСТАВИ“
Ученички парламент и чланови слободних наставних активности (Моја животна средина, Предузетништво и Домаћинство) са педагогм школе су покренули хуманитарну акцију „Узми или остави“.
Простор нам је уступио наш суграђани Кене и Рефка – власник ћевабџинице и локала Алф и хвала им на томе. Хвала и свим „комшијама“ који су нам несебично помагали да средимо овај простор, који се налази испод степеништа продавнице обуће Метро.
Желимо да позовемо наше суграђане да нас подрже тако што ће, они који имају, оставити очувану зимску јакну – а они којима је то потребно, без устручавања, доћи и изабрати оно што им одговара. У суседном дворишту је пас који понекад лаје на пролазнике, будите опрезни да вас не уплаши.