СУПЕР КАМП

📌 Крајем јула ученици наше школе су боравили на Букуљи у оквиру Супер кампа. Различитим дневним активностима, као што су гађање мете, јахање бика, супер туш, слип, вожња картинга, пењање на стену, кртица, фото сафари, посета највећем аква парку Извор и многе друге, су развијали толеранцију, тимски дух, али и такмичарске способности. Боравак на Супер кампу је обухватао и вечерње журке са различитим тематским целинама као што су маскембал у коме су наши ученици однели победу, шиз фриз, диско вече и слично.
Циљеви боравка на Супер кампу су дружење, рекреација, стицање нових знања и вештина, стицање нових другара и пријатеља,а огромно задовољство наших ученика показује да су циљеви и остварени. 🎯🤗Провели су се баш СУПЕР.Са нашим ученицима су боравиле учитељица Зорица С.и психолог Бојана Ч.